-
Domů
-
Příslušenství
- Sací hadice (systém klipů), C DN-35, elektricky vodivá
Sací hadice (systém klipů), C DN-35, elektricky vodivá
Příslušenství
Kód:
4.440-653.0
EAN:
4002667447422
2,5 m dlouhá vodivá sací hadice s kolenem, s bajonetovou přípojkou na straně stroje a sponou C 35 na straně příslušenství. Bez modulu. Číst více
4 727,00 CZK
3 907,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Elektricky vodivá sací hadice s ohybem o jmenovité šířce DN 35 je ideální pro použití s vysavači Kärcher pro mokré a suché vysávání. Hadice o délce 2,5 m se připojuje k zařízení pomocí bajonetové přípojky 1,0 a k příslušenství pomocí přípojky s klipem 1,0. Obě přípojky jsou kompatibilní s vysavači do modelového roku 2016. Bajonetová přípojka 1,0 je stejná pro všechny jmenovité šířky (35, 40 a 50). Hadicový adaptér NT s bajonetovou přípojkou 1.0 lze použít k připojení všech hadic s bajonetovou přípojkou 1.0 za účelem připojení k novému systému příslušenství.
| Délka | 2.5 m |
| Standardní průměr | ID 35 |
| Připojení na straně příslušenství* | Klip 1.0 |
| Připojení na straně stroje** | Bajonet 1.0 |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0.6 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.7 kg |
| Délka | 470 mm |
| Šířka | 470 mm |
| Výška | 90 mm |
| -- | *Nástavce Clip 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku 2016. *Nástavce Clip 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku 2017. **Nástavce Bayonet 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku výroby 2016. **Nástavce Bayonet 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku výroby 2017. |