-
Domů
-
Příslušenství
- Sací hadice s ohybem, NT, DN 35, délka 2,5 m, svorka 1,0, bajonet 1,0
Sací hadice s ohybem, NT, DN 35, délka 2,5 m, svorka 1,0, bajonet 1,0
Příslušenství
Kód:
9.755-263.0
EAN:
4039784995192
Sací hadice s ohybem o jmenovité šířce DN 35 a délce 2,5 m je vhodná pro použití s mokrými i suchými vysavači. Číst více
770,00 CZK
636,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Sací hadice s ohybem o jmenovité šířce DN 35 je ideální pro použití s mokrými a suchými vysavači Kärcher. Hadice o délce 2,5 m se připojuje k zařízení pomocí bajonetové přípojky 1,0 a k příslušenství pomocí přípojky s klipem 1,0. Obě přípojky jsou kompatibilní s vysavači do modelového roku 2016. Adaptér NT hadice s bajonetovou přípojkou 1.0 lze použít k připojení všech hadic s bajonetovou přípojkou 1.0 za účelem připojení k novému systému příslušenství. Bajonetová přípojka 1.0 je stejná pro všechny jmenovité šířky (35, 40 a 50).
| Délka | 2.5 m |
| Standardní průměr | ID 35 |
| Připojení na straně příslušenství* | Klip 1.0 |
| Připojení na straně stroje** | Bajonet 1.0 |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0.4 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.6 kg |
| Délka | 2550 mm |
| Šířka | 35 mm |
| Výška | 35 mm |
| -- | *Nástavce Clip 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku 2016. *Nástavce Clip 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku 2017. **Nástavce Bayonet 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku výroby 2016. **Nástavce Bayonet 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku výroby 2017. |