-
Domů
-
Příslušenství
- Sací hadice, kompletní, DN 61, 10 m, pro mokro-suché vysavače
Sací hadice, kompletní, DN 61, 10 m, pro mokro-suché vysavače
Příslušenství
Kód:
4.440-467.0
EAN:
4002667063981
10 m dlouhá standardní sací hadice s bajonetovou přípojkou DN 61 na straně stroje a kónusem DN 61 na straně příslušenství pro mokro-suché vysavače Kärcher. Číst více
4 875,00 CZK
4 029,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Standardní sací hadice o délce 10 m je na straně stroje vybavena bajonetovou přípojkou DN 61 a na straně příslušenství kuželkou DN 61. Sací hadice (příslušenství na vyžádání) je vhodná zejména pro všechny profesionální vysavače s více turbínami, s výjimkou bezpečnostních vysavačů.
| Délka | 10 m |
| Standardní průměr | ID 50 |
| Model | Standardní |
| Připojení na straně příslušenství* | Kužel |
| Připojení na straně stroje** | Bajonet 1.0 |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 5.1 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 5.1 kg |
| Délka | 700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 190 mm |
| -- | *Nástavce Clip 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku 2016. *Nástavce Clip 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku 2017. **Nástavce Bayonet 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku výroby 2016. **Nástavce Bayonet 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku výroby 2017. |