-
Domů
-
Příslušenství
- Sací hadice (klipový systém), C 35, 10 m, pro mokro-suché vysavače
Sací hadice (klipový systém), C 35, 10 m, pro mokro-suché vysavače
Příslušenství
Kód:
6.906-242.0
EAN:
4002667635065
Elektricky vodivá, 10 m dlouhá sací hadice s bajonetovou přípojkou a sponou C 35. Bez kolena a připojovacího adaptéru. Číst více
2 765,00 CZK
2 285,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Sací hadice o jmenovité šířce DN 35 je ideální pro použití s vysavači Kärcher pro mokré a suché vysávání. Hadice o délce 10 m se připojuje ke stroji pomocí bajonetové přípojky 1,0 a k příslušenství pomocí přípojky s klipem 1,0. Obě přípojky jsou kompatibilní s vysavači do modelového roku 2016. Bajonetová přípojka 1,0 je stejná pro všechny jmenovité šířky (35, 40 a 50). Hadicový adaptér NT s bajonetovou přípojkou 1.0 lze použít k připojení všech hadic s bajonetovou přípojkou 1.0 za účelem připojení k novému systému příslušenství.
| Délka | 10 m |
| Standardní průměr | ID 35 |
| Model | Standardní |
| Připojení na straně příslušenství* | Klip 1.0 |
| Připojení na straně stroje** | Bajonet 1.0 |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 1.8 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 1.8 kg |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 120 mm |
| -- | *Nástavce Clip 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku 2016. *Nástavce Clip 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku 2017. **Nástavce Bayonet 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku výroby 2016. **Nástavce Bayonet 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku výroby 2017. |