-
Domů
-
Příslušenství
- Sací hadice, DN 61, 4 m, odolná proti oleji
Sací hadice, DN 61, 4 m, odolná proti oleji
Příslušenství
Kód:
4.440-613.0
EAN:
4002667447316
Olejivzdorná sací hadice o jmenovité šířce DN 50 a délce 4 m je vhodná pro použití s mokrými i suchými vysavači. Číst více
6 006,00 CZK
4 964,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Olejivzdorná sací hadice, Ø 61 (dříve Ø 50), kompletní, 4 m, s připojovacími díly Ø 61 (bajonet na straně stroje) a kuželkou Ø 61 (na straně příslušenství). Připojovací díly se prodávají jako sada: 2.862-038.0 Na objednávku pro NT 602 Eco, NT 700/702 Eco/ 702 I, všechny NT 65/2 a 72/2, NT 993 I, NT 802 I.
| Délka | 4 m |
| Standardní průměr | ID 50 |
| Model | Odolnost vůči olejům |
| Připojení na straně příslušenství* | Kužel |
| Připojení na straně stroje** | Bajonet 1.0 |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Barva | Modrá |
| Hmotnost | 2.2 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 2.2 kg |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 140 mm |
| -- | *Nástavce Clip 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku 2016. *Nástavce Clip 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku 2017. **Nástavce Bayonet 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku výroby 2016. **Nástavce Bayonet 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku výroby 2017. |