-
Domů
-
Příslušenství
- Sací hadice DN 61, 4 m, kompletní
Sací hadice DN 61, 4 m, kompletní
Příslušenství
Kód:
4.440-264.0
EAN:
4002667062922
4 m dlouhá standardní sací hadice s bajonetovou přípojkou o průměru 61 na straně stroje a kuželovou přípojkou o průměru 61 na straně příslušenství. Číst více
3 181,00 CZK
2 629,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Standardní sací hadice o délce 4 m je vybavena bajonetovou přípojkou o průměru 61 na straně stroje a kuželovou přípojkou o průměru 61 na straně příslušenství. Připojovací díly se prodávají také jako sada (2.862-081.0). Sací hadice (příslušenství je k dispozici na vyžádání) je vhodná zejména pro všechny profesionální vysavače s více turbínami, s výjimkou bezpečnostních vysavačů.
| Délka | 4 m |
| Standardní průměr | ID 50 |
| Model | Standardní |
| Připojení na straně příslušenství* | Kužel |
| Připojení na straně stroje** | Bajonet 1.0 |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 1.8 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 1.8 kg |
| Délka | 550 mm |
| Šířka | 510 mm |
| Výška | 130 mm |
| -- | *Nástavce Clip 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku 2016. *Nástavce Clip 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku 2017. **Nástavce Bayonet 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku výroby 2016. **Nástavce Bayonet 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku výroby 2017. |