-
Domů
-
Příslušenství
- Pružná sací hadice
Pružná sací hadice
Příslušenství
Kód:
2.889-222.0
EAN:
4054278560625
Ohebná sací hadice o průměru 35 pro akumulátorový vysavač HV 1/1 Bp. Délka: 0,5 m. Číst více
800,00 CZK
661,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Zatahovací sací hadice o jmenovité šířce DN 35 je ideální pro použití s ručním vysavačem Kärcher HV 1/1 Bp. Hadice o délce 0,5 m se připojuje ke stroji pomocí bajonetové přípojky 1,0 a k příslušenství pomocí kuželové přípojky. Bajonetové přípojky 1,0 jsou kompatibilní s vysavači do modelového roku 2016.
| Délka | 0.5 m |
| Standardní průměr | ID 35 |
| Model | Standardní |
| Připojení na straně příslušenství* | Kužel |
| Připojení na straně stroje** | Kužel |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0.3 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.4 kg |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 155 mm |
| Výška | 45 mm |
| -- | *Nástavce Clip 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku 2016. *Nástavce Clip 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku 2017. **Nástavce Bayonet 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku výroby 2016. **Nástavce Bayonet 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku výroby 2017. |