-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač na pevné látky IVM 100/36-3 Oss
Průmyslový vysavač na pevné látky IVM 100/36-3 Oss
Průmyslové vysavače na pevné látky/prachTřímotorový, mobilní a robustní průmyslový vysavač IVM 100/36-3 OSS střední třídy pro jemné a hrubé pevné nečistoty. S elektronickou pojistkou proti přeplnění pro pevné látky a prach. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Pro velké objemy vysávaného materiálu s elektronickým zastavením přetečení pevných částic a prachu, odolný, robustní, kompaktní a mobilní: Náš třímotorový průmyslový vysavač IVM 100/36-3 Oss střední třídy pro všestranné vysávání jemných a hrubých pevných látek v průmyslovém prostředí. Spolehlivý stroj pracuje v jednofázovém provozu a každý ze tří motorů lze ovládat samostatně. Velký hvězdicový filtr v prachové třídě M lze snadno, pohodlně a spolehlivě vyčistit pomocí oklepávací páky. Čištění filtru prodlužuje jeho životnost, a tím snižuje náklady na údržbu. Těleso stroje a sběrná nádoba jsou vyrobeny z kyselinovzdorné nerezové oceli, zatímco podvozek byl zkonstruován z odolné oceli a má velká kola pro snadnou přepravu.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 222 / 799 l/s / m³/h |
| Vysávání | 254 / 25.4 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 3.6 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 79 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 2.2 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 76 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 78 kg |
| Délka | 1020 mm |
| Šířka | 680 mm |
| Výška | 1720 mm |