-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmy
- Průmyslový vysavač na kapaliny IVR-L 100/24-2 Tc Dp
Průmyslový vysavač na kapaliny IVR-L 100/24-2 Tc Dp
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmyMobilní odsávač kapalin a třísek IVR-L 100/24-2 Tc Dp. Provoz na střídavý proud, vhodný např. pro oleje, chladicí emulze nebo střední množství jemných, lehkých kovových třísek. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Odsavač kapalin a třísek IVR-L 100/24-2 Tc Dp AC pro odsávání středního množství olejů, chladicích emulzí a jemných třísek z lehkých kovů. Výkonná konstrukce se dvěma turbínami a nízkou provozní hlučností zajišťuje vysoký sací výkon mobilní jednotky o výkonu 2,4 kW, omyvatelný a odolný sáčkový filtr umožňuje nepřetržitý provoz a integrovaný sítový koš účinně odděluje kapalná a pevná sací média. Odsáté kapaliny se vypouštějí ze 100litrové sběrné nádoby jednoduchým uvolněním vypouštěcí hadice, indikátor stavu naplnění zabraňuje přeplnění. Tento proces je rychlejší a je možný až do výškového rozdílu 6 metrů při použití integrovaného plynule nastavitelného sudového čerpadla. Systém vyprazdňování pomocí vyklápěcího podvozku umožňuje bezpečné vyprazdňování s vyklápěním pomocí valivého mechanismu. K vyprazdňování lze použít také vysokozdvižný vozík nebo jeřáb.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 230 / 23 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.45 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 57 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 57 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 57 kg |
| Délka | 840 mm |
| Šířka | 660 mm |
| Výška | 1320 mm |