-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmy
- Průmyslový vysavač IVR-L 400/24-2 Tc
Průmyslový vysavač IVR-L 400/24-2 Tc
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmyPro extrakci velkého množství hrubých kovových třísek, ale i kapalin, olejů a chladicích emulzí: mobilní extraktor kapalin a třísek IVR-L 400/24-2 Tc. Sběrná nádoba o objemu 400 l. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Odstraňování velmi velkého množství hrubých pilin, kalů, olejů a chladicích emulzí je hlavním účelem mobilního odsavače kapalin a pilin IVR-L 400/24-2 Tc. Dvě obtokové turbíny a odolný omyvatelný sáčkový filtr zaručují vysoký a konstantní sací výkon bez snížení filtračního účinku. Mobilní odsavač poháněný střídavým proudem o příkonu 2,4 kW přesvědčí svou robustní, kompaktní a servisně nenáročnou konstrukcí, která umožňuje i to nejnáročnější použití v průmyslovém prostředí. Přitom odhlučněná pohonná jednotka a tlumič výfuku zajišťují nízkou hlučnost při provozu. Nádrž o objemu 400 litrů se opatrně vyprazdňuje pomocí sklápěcího podvozku s valivým mechanismem nebo v případě potřeby pomocí vysokozdvižného vozíku. Kapaliny lze vypustit jednoduše uvolněním vypouštěcí hadice s ukazatelem stavu naplnění.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 230 / 23 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 400 l |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.45 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 180 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 187.2 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 203.2 kg |
| Délka | 1730 mm |
| Šířka | 805 mm |
| Výška | 1390 mm |