-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVR-B 50/30
Průmyslový vysavač IVR-B 50/30
Průmyslové vysavače na pevné látky/prachProstorově úsporná vestavná jednotka: průmyslový vysavač IVR-B 50/30 s robustním bočním ventilátorem a kazetovým filtrem na (kovové) hobliny, zbytky po lisování a hrubý prach. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Vestavná jednotka IVR-B 50/30 je kompaktní průmyslový vysavač s nízkou výškou - ideální pro přímou instalaci v kovozpracujícím a plastikářském průmyslu. Díky svému zaměření na základní vakuové prvky zaujme mimořádně snadnou manipulací a údržbou. Robustní ventilátor s bočním kanálem umožňuje nepřetržité použití bez jakýchkoli kompromisů, např. ve výrobních linkách. Díky kazetovému filtru ve víku zásobníku je stroj ideální pro vysávání hoblin, zbytků po lisování a hrubého prachu. Robustní nádoba z lakovaného ocelového plechu je navržena speciálně pro průmyslové použití. Integrovaný tlumič hluku snižuje hladinu hluku na příjemné minimum.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 88 / 315 l/s / m³/h |
| Vysávání | 260 / 26 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 50 l |
| Power | 3 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 72 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 70 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 74 kg |
| Délka | 835 mm |
| Šířka | 715 mm |
| Výška | 570 mm |