-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVR 100/24-2 Ef
Průmyslový vysavač IVR 100/24-2 Ef
Průmyslové vysavače na pevné látky/prachDvě výkonné obtokové turbíny zajišťují vysoký sací výkon mobilního průmyslového vysavače IVR 100/24-2 Ef a bezpečné vysávání velkého množství nebezpečného jemného prachu. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Průmyslový vysavač IVR 100/24-2 Ef se spolehlivým prachovým filtrem třídy M a dvěma výkonnými obtokovými turbínami o jmenovitém výkonu 2,4 kW je schopen vysávat jemné a nebezpečné (OEL ≥ 0,1 mg/m³) třísky a prach ve velkém množství. Tento mobilní stroj poháněný střídavým proudem, vybavený odolným omyvatelným sáčkovým filtrem a ručním čištěním filtru pro trvale vysoký sací výkon, se díky své robustní konstrukci s nízkými nároky na údržbu dokonale hodí pro požadavky průmyslových aplikací. 100litrovou nádobu lze vyprazdňovat vysokozdvižným vozíkem nebo jeřábem - aniž by bylo nutné demontovat hnací hlavu pro obě možnosti. V případě potřeby lze odpad vyprázdnit také na místě vyprazdňování u zákazníka, například na podlahovém dopravníku nebo v kontejneru.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 230 / 23 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 68 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.75 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 116 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 116 kg |
| Délka | 950 mm |
| Šířka | 715 mm |
| Výška | 1640 mm |