-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVM 60/36-3 H ACD
Průmyslový vysavač IVM 60/36-3 H ACD
Průmyslové vysavače na pevné látky/prachVýkonný a robustní třímotorový průmyslový vysavač střední třídy. Speciálně vyvinutý pro vysávání většího množství jemného a hrubého hořlavého prachu mimo zónu 22. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Spolehlivý a odolný průmyslový vysavač střední třídy IVM 60/36-3 H ACD třídy prašnosti H pro prakticky univerzální vysávání všech typů hořlavých pevných látek mimo zónu ATEX. Výkonný vysavač pracuje se třemi nezávisle řízenými motory v jednofázovém provozu, velká 60litrová sběrná nádrž umožňuje sběr i většího množství. Kromě H-filtru je stroj vybaven velkým hvězdicovým PTFE filtrem třídy prachu M a inovativním systémem čištění filtru Pull and Clean pro nepřetržité odstraňování prachu během provozu. Vysoce kvalitní komponenty, jako je sběrná nádrž a filtrační nádrž z kyselinovzdorné nerezové oceli nebo velmi robustní ocelový podvozek, zajišťují dlouhou životnost a velká kola vám usnadní práci při přesunech z místa na místo.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 116 / 420 l/s / m³/h |
| Vysávání | 25.4 kPa |
| Objem kontejneru | 60 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 3.6 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | až 79 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 2 m² |
| Třída prachu sekundárního filtru | H |
| Filtrační plocha pro sekundární filtr | 3.5 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 73 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 72.8 kg |
| Délka | 1020 mm |
| Šířka | 680 mm |
| Výška | 1670 mm |