-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na pevné látky/prach
- Průmyslový vysavač IVM 40/24-2 H ACD
Průmyslový vysavač IVM 40/24-2 H ACD
Průmyslové vysavače na pevné látky/prachDvoumotorový, mobilní a robustní průmyslový vysavač střední třídy IVM 40/24-2 H ACD zaujme při zachycování jemného i hrubého hořlavého prachu. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Dlouhodobý, robustní, kompaktní, mobilní: náš dvoumotorový průmyslový vysavač střední třídy IVM 40/24-2 H ACD pro univerzální vysávání jemných a hrubých hořlavých látek mimo zónu ATEX. Spolehlivý stroj pracuje v jednofázovém provozu a oba motory lze ovládat samostatně. Velký hvězdicový PTFE filtr třídy prašnosti M lze snadno, pohodlně a spolehlivě vyčistit pomocí systému čištění filtru Pull and Clean bez nutnosti vypnutí vysavače. Kromě toho je stroj vybaven filtrem H a je takécertifikován pro prachovou třídu H. Filtrační a sběrné nádrže průmyslového vysavače jsou vyrobeny z kyselinovzdorné nerezové oceli, zatímco podvozek je vyroben z odolné oceli a má velká kola pro snadnou přepravu.
The filter and collection tanks of the industrial vacuum cleaner are made of acid-resistant stainless steel and have large wheels for easy transport.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 106 l/s |
| Vysávání | 225 mbar |
| Objem kontejneru | 40 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 2.3 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 77 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.6 m² |
| Třída prachu sekundárního filtru | H |
| Filtrační plocha pro sekundární filtr | 1.6 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 36 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 40 kg |
| Délka | 645 mm |
| Šířka | 655 mm |
| Výška | 1150 mm |