-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmy
- Průmyslový kapalinový vysavač IVR-L 100/40 Sc
Průmyslový kapalinový vysavač IVR-L 100/40 Sc
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmyMobilní vysavač IVR-L 100/40 na kapaliny a piliny nabízí široké možnosti použití. Spolehlivě a bezpečně odsává oleje, chladicí emulze i jemné a hrubé (kovové) částice. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Model IVR-L 100/40 je odsavač kapalin a třísek se sběrným objemem 100 litrů, který je ideální pro odsávání středních objemů s příkonem 4 kW. Jemné částice z lehkých kovů, hrubé piliny i oleje a chladicí emulze se obvykle odsávají pomocí vysavače poháněného střídavým proudem, který je tichý a nevyžaduje náročnou údržbu. Stabilní a robustní konstrukce umožňuje i to nejnáročnější použití v průmyslovém prostředí. Výkonný a energeticky úsporný kompresor s bočním výtlakem (IE2) s optimalizovanou geometrií oběžného kola pro vysoký podtlak zajišťuje vysoký sací výkon v nepřetržitém provozu, který zajišťuje odolný a omyvatelný sáčkový filtr. Pohodlná konstrukce s ergonomickým sklopným podvozkem umožňuje snadné vyprazdňování sběrné nádoby bez nutnosti demontáže hnací hlavy. Kapaliny lze vypustit jednoduchým uvolněním vypouštěcí hadice s ukazatelem stavu naplnění. Díky pojízdnému podvozku lze odsavač používat na různých místech a lze jej používat i stacionárně.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 137.5 / 495 l/s / m³/h |
| Vysávání | 140 / 14 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Power | 4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.45 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 157 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 157 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 157 kg |
| Délka | 855 mm |
| Šířka | 760 mm |
| Výška | 1890 mm |