-
Domů
-
Professional
-
Průmyslová těžební technologie
-
Průmyslové vysavače
-
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmy
- Průmyslový kapalinový vysavač IVR-L 100/30 Sc
Průmyslový kapalinový vysavač IVR-L 100/30 Sc
Průmyslové vysavače na kapaliny/filmy
Kód:
9.986-064.0
EAN:
4054278030043
Výkonný vysavač kapalin a pilin IVR-L 100/30 Sc. S radiálním výtlačným ventilátorem. Vyrobeno pro třísměnný provoz ve výrobě. Mimořádně dlouhá životnost. Číst více
175 849,00 CZK
145 330,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Náhradní díly
IVR-L 100/30: výkonný průmyslový vysavač s dlouhou životností, vhodný zejména pro vysávání kapalin a/nebo pilin v kovozpracujícím průmyslu. Radiální vývěva IVR-L 100/30 s 3~ vývěvou je určena pro vícesměnný provoz. Tento stroj je tedy vhodný pro stacionární použití ve výrobě. Pro vysávání kapalin lze na vypouštěcí hadici kdykoli zkontrolovat aktuální stav naplnění nádoby. Sběrná nádoba je k vysavači připevněna pomocí nastavovacího mechanismu, který lze používat ve stoje.
| Typ proudu | 3 / 400 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 87.5 / 315 l/s / m³/h |
| Vysávání | 260 / 26 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 100 l |
| Materiál nádoby | Kov |
| Power | 3 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 70 / ID 50 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.45 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 132 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 132 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 132 kg |
| Délka | 850 mm |
| Šířka | 760 mm |
| Výška | 1800 mm |