-
Domů
-
Příslušenství
- Prodlužovací hadice, C 40, 2,5 m
Prodlužovací hadice, C 40, 2,5 m
Příslušenství
Kód:
6.906-344.0
EAN:
4002667635256
2,5 m dlouhá nevodivá standardní prodlužovací hadice pro všechny hadice C 40 se systémem spon. Číst více
1 501,00 CZK
1 241,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Prodlužovací hadice o jmenovité šířce DN 40 je ideální pro použití s mokrými a suchými vysavači Kärcher. Hadice o délce 2,5 m se připojuje k příslušenství pomocí nástavce 1.0. Je kompatibilní s vysavači do modelového roku 2016. Prodlužovací hadice je vybavena spojovacím adaptérem, takže ji lze snadno a rychle připojit k požadované sací hadici NT.
| Délka | 2.5 m |
| Standardní průměr | ID 40 |
| Model | Prodlužovací hadice |
| Připojení na straně příslušenství* | Klip 1.0 |
| Připojení k sací hadici | Připojovací adaptér |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0.9 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.9 kg |
| Délka | 450 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 90 mm |
| -- | *Nástavce Clip 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku 2016. *Nástavce Clip 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku 2017. **Nástavce Bayonet 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku výroby 2016. **Nástavce Bayonet 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku výroby 2017. |