-
Domů
-
Příslušenství
- Připojovací adaptér, DN 40 s vnitřním závitem
Připojovací adaptér, DN 40 s vnitřním závitem
Příslušenství
Kód:
6.900-286.0
EAN:
4002667270617
Nevodivý spojovací adaptér s oboustranným závitem. Pro připojení 2 sacích hadic o průměru 40, bez spojovacích dílů. Číst více
713,00 CZK
589,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Nevodivý spojovací adaptér s oboustranným závitem. Pro připojení 2 sacích hadic o průměru 40, bez spojovacích dílů.
| Standardní průměr | ID 40 |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0.1 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.1 kg |
| Délka | 90 mm |
| Šířka | 54 mm |
| Výška | 54 mm |