-
Domů
-
Příslušenství
- Připojovací adaptér, DN 32/35, vnitřní závit
Připojovací adaptér, DN 32/35, vnitřní závit
Příslušenství
Kód:
6.902-077.0
EAN:
4002667274783
Nevodivý závitový spojovací adaptér. Pro připojení 2 sacích hadic, bez spojovacích dílů. Vhodné pro průměry 32 a 35. Číst více
488,00 CZK
403,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Nevodivý spojovací adaptér s vnitřním závitem. Pro připojení 2 sacích hadic, bez spojovacích dílů. Vhodný pro průměry 32 a 35.
| Standardní průměr | ID 32 |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0 kg |
| Délka | 94 mm |
| Šířka | 46 mm |
| Výška | 46 mm |