-
Domů
-
Home & Garden
-
Čerpadla
-
Tlaková čerpadla
- Ponorné tlakové čerpadlo do hlubokých vrtů BP 6
Ponorné tlakové čerpadlo do hlubokých vrtů BP 6
Tlaková čerpadlaBP 6 Ponorné tlakové čerpadlo do hlubokých vrtů s 30 m připojovacím kabelem - ideální pro využití podzemní vody ze studny. S pouzdrem z nerezové oceli, distanční nohou jako pomůckou pro instalaci a hlavním vypínačem. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Hlubinné ponorné tlakové čerpadlo BP 6 je díky svému 30 m dlouhému kabelu předurčeno k čerpání vody z hlubších vrtů. Ať už pro zavlažování zahrady nebo zásobování domácnosti vodou ve spojení s tlakovým spínačem - s podzemní vodou z vlastní studny můžete ušetřit litry cenné pitné vody v domě a na zahradě. Těleso čerpadla a závitové hrdlo jsou vyrobeny z antikorozního materiálu, a jsou tak velmi robustní. Integrovaný předfiltr i distanční noha spolehlivě chrání přívod vody do čerpadla před znečištěním během instalace i po ní. K čerpadlu lze připojit 30 m dlouhé lano, které je součástí dodávky a umožňuje bezpečné spuštění do studny. Díky hlavnímu vypínači na konci lana se čerpadlo dobře a bezpečně ovládá. Součástí dodávky je sada pro připojení hadic, pomocí které lze k čerpadlu snadno připojit hadice 3/4" i 1". Součástí je zpětný ventil.
| Maximální výkon motoru. | 1000 W |
| Průtok max. | < 5000 l/h |
| Dopravní výška | 55 m |
| Tlak | max. 5,5 bar |
| Tah max. | max. 27 m |
| Minimální průměr vrtu | 150 mm |
| Vstupní teplota | max. 35 °C |
| Spojovací vlákno | G1 |
| Napájecí kabel | 30 m |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Barva | Silver |
| Hmotnost bez příslušenství | 8.1 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 14.7 kg |
| Délka | 105 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 810 mm |