-
Domů
-
Home & Garden
-
Čerpadla
-
Tlaková čerpadla
- Ponorné tlakové čerpadlo do hlubokých vrtů BP 4
Ponorné tlakové čerpadlo do hlubokých vrtů BP 4
Tlaková čerpadlaBP 4 Ponorné tlakové čerpadlo do hluboké studny - ideální pro využití podzemní vody ze studny. S masivním krytem z nerezové oceli, distanční nohou jako pomůckou pro instalaci a hlavním vypínačem. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Hlubinné ponorné tlakové čerpadlo BP 4 je ideální pro použití alternativních zdrojů vody. Je vhodné jak pro zavlažování zahrady, tak - ve spojení s tlakovým spínačem - pro zásobování domácností vodou. Díky podzemní vodě z vlastní studny můžete ušetřit spoustu cenné pitné vody v domě i na zahradě. Těleso čerpadla a závitové hrdlo z antikorozního materiálu jsou velmi robustní. Integrovaný předfiltr i distanční noha spolehlivě chrání přívod vody do čerpadla před znečištěním během instalace i po ní. K čerpadlu lze připojit 15 m dlouhé lano, které je součástí dodávky a umožňuje bezpečné spuštění do studny. Díky hlavnímu vypínači na konci lana se čerpadlo ovládá pohodlně a bezpečně. Součástí dodávky je sada pro připojení hadic, pomocí které lze k čerpadlu snadno připojit hadice 3/4" i 1". Součástí je zpětný ventil.
| Maximální výkon motoru. | 700 W |
| Průtok max. | < 4600 l/h |
| Dopravní výška | 43 m |
| Tlak | max. 4,3 bar |
| Tah max. | max. 12 m |
| Minimální průměr vrtu | 150 mm |
| Vstupní teplota | max. 35 °C |
| Spojovací vlákno | G1 |
| Napájecí kabel | 15 m |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Barva | Silver |
| Hmotnost bez příslušenství | 7.1 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 11.5 kg |
| Délka | 105 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 710 mm |