-
Domů
-
Home & Garden
-
Čerpadla
-
Tlaková čerpadla
- Ponorné tlakové čerpadlo BP 2 Cisterna
Ponorné tlakové čerpadlo BP 2 Cisterna
Tlaková čerpadlaČerpadlo BP 2 Cistern s robustním krytem z nerezové oceli je ideálním tlakovým ponorným čerpadlem pro zavlažování zahrady dešťovou vodou z cisterny. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Tlakové ponorné čerpadlo BP 2 je ideální pro použití alternativních zdrojů vody pro zavlažování zahrady. Cíleným využitím dešťové vody, vody ze studny nebo podzemní vody lze ušetřit velké množství pitné vody. Těleso čerpadla, závitové hrdlo a rukojeť z antikorozní nerezové oceli jsou mimořádně robustní. K čerpadlu lze připojit lano pro spouštění např. do šachty. Tlakové ponorné čerpadlo nabízí integrovaný předfiltr a také plovákový spínač, který zapíná a vypíná čerpadlo v závislosti na stavu vody a chrání ho tak před chodem na sucho. Výška spínání je flexibilně nastavitelná. Součástí dodávky je sada pro připojení hadice, pomocí které lze k čerpadlu snadno připojit hadice 3/4" i 1". Součástí je zpětný ventil.
| Maximální výkon motoru. | 800 W |
| Průtok max. | < 5700 l/h |
| Dopravní výška | 32 m |
| Tlak | max. 3,2 bar |
| Tah max. | max. 7 m |
| Vstupní teplota | max. 35 °C |
| Spojovací vlákno | G1 |
| Napájecí kabel | 10 m |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Barva | Silver |
| Hmotnost bez příslušenství | 9.9 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 11.2 kg |
| Délka | 130 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 475 mm |