-
Domů
-
Příslušenství
- Podlahová tryska, DN 35, 220 mm, HV 1/1 Bp
Podlahová tryska, DN 35, 220 mm, HV 1/1 Bp
Příslušenství
Kód:
2.889-220.0
EAN:
4054278544038
Plastová podlahová hubice s šířkou 220 mm a DN 35 pro akumulátorový vysavač Kärcher HV 1/1 Bp pro suché vysávání textilních a tvrdých povrchů. Kartáčové lišty lze snadno vyměnit. Číst více
1 041,00 CZK
860,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Plastová podlahová hubice s šířkou 220 mm a DN 35 pro akumulátorový vysavač Kärcher HV 1/1 Bp pro suché vysávání textilních a tvrdých povrchů. Kartáčové lišty lze snadno vyměnit.
| Standardní průměr | ID 35 |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Délka | 220 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Barva | Antracit |
| Hmotnost | 0.2 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.3 kg |
| Délka | 220 mm |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 68 mm |