-
Domů
-
Příslušenství
- Plastové koleno C-DN 40
Plastové koleno C-DN 40
Příslušenství
Kód:
5.031-904.0
EAN:
4002667480184
Plastový oblouk DN 40 pro mokré a suché vysavače. Vybavený klipovou přípojkou 1,0 na konci hadice a kuželovou přípojkou na konci příslušenství. Číst více
461,00 CZK
381,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Plastový oblouk DN 40 pro mokré a suché vysavače, který je vybaven přípojkou clip 1.0, a je tedy obecně kompatibilní s vysavači vyrobenými do roku 2016. Koncovka příslušenství má také kuželovou přípojku, kterou lze použít k připojení sací trubice nebo sací hubice.
| Množství | 1 Kus(y) |
| Standardní průměr | ID 40 |
| Materiál | Plastové |
| Připojení na konci příslušenství | Kužel |
| Připojení k sací hadici* | Klip 1.0 |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0.1 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.1 kg |
| Délka | 245 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 55 mm |
| -- | *Nástavce Clip 1.0 jsou kompatibilní s vysavači do roku 2016. *Nástavce Clip 2.0 jsou kompatibilní s vysavači od roku 2017. |