-
Domů
-
Příslušenství
- Mobilní tryska, 644 mm
Mobilní tryska, 644 mm
Příslušenství
Kód:
4.130-432.0
EAN:
4039784516205
Pro vysávání větších ploch ve spojení s variantami NT 70/1, NT 70/2 nebo NT 70/3. Číst více
14 062,00 CZK
11 621,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Pracovní šířka 644 mm. Pro vysávání větších ploch ve spojení s variantami NT 70/1; NT 70/2 nebo NT 70/3. (Pro NT 70/2 Professional standardní výbava).
| Standardní průměr | 40 mm |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Šířka | 644 mm |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 3.8 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 4.9 kg |
| Délka | 705 mm |
| Šířka | 460 mm |
| Výška | 125 mm |