-
Domů
-
Příslušenství
- Mobilní podlahová hubice NT xx/2 Eco/Tc
Mobilní podlahová hubice NT xx/2 Eco/Tc
Příslušenství
Kód:
4.130-400.0
EAN:
4039784150393
Kovová pojízdná hubice je výškově nastavitelná a má štětinovou lištu. Vhodná pouze pro variantu Tc. Číst více
13 854,00 CZK
11 450,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Kovová pohyblivá hubice je výškově nastavitelná a má štětinovou lištu. Vhodná pouze pro variantu Tc.
| Standardní průměr | 40 mm |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Šířka | 611 mm |
| Barva | Silver |
| Hmotnost | 0.5 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 6.2 kg |
| Délka | 700 mm |
| Šířka | 465 mm |
| Výška | 130 mm |