-
Domů
-
Příslušenství
- Mobilní podlahová hubice NT 55/1 Tact, NT 611 Eco/Tact
Mobilní podlahová hubice NT 55/1 Tact, NT 611 Eco/Tact
Příslušenství
Kód:
4.130-401.0
EAN:
4039784154315
Kovová a výškově nastavitelná pohyblivá podlahová hubice, štětinové lišty, gumové stěrky (pouze pro verze NT 55/1 Eco/Tact a NT 611 Eco/Tact). Číst více
13 231,00 CZK
10 935,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Kovová a výškově nastavitelná pohyblivá podlahová hubice, štětinové lišty, gumové stěrky (pouze pro verze NT 55/1 Eco/Tact a NT 611 Eco/Tact).
| Standardní průměr | 40 mm |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Šířka | 611 mm |
| Barva | Silver |
| Hmotnost | 4.8 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 5.9 kg |
| Délka | 700 mm |
| Šířka | 460 mm |
| Výška | 130 mm |