-
Domů
-
Příslušenství
- Kovové koleno, DN 40
Kovové koleno, DN 40
Příslušenství
Kód:
6.900-276.0
EAN:
4002667270587
Robustní pochromované kovové koleno (Ø 40) lze použít jako náhradu za plastové koleno (s připojovací sponou 5.407-111.0; C 40-Ø 40, plast, el.). Číst více
1 284,00 CZK
1 061,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Příslušenství pro
Robustní chromovaný kovový oblouk, vyvinutý pro sací hadice s kuželovou přípojkou DN 40, má na konci příslušenství také kuželovou přípojku pro připojení k sací trubce nebo sací trysce. S příslušným adaptérem (kuželový adaptér DN 40 na DN 40) lze kovový oblouk použít také se sacími hadicemi se svorkou.
| Množství | 1 Kus(y) |
| Standardní průměr | ID 40 |
| Materiál | Ocel, poniklovaná a chromovaná |
| Připojení na konci příslušenství | Kužel |
| Připojení k sací hadici* | Kužel |
| Barva | Silver |
| Hmotnost | 0.3 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.3 kg |
| Délka | 360 mm |
| Šířka | 83 mm |
| Výška | 38 mm |