-
Domů
-
Příslušenství
- Kovové koleno , DN 35
Kovové koleno , DN 35
Příslušenství
Kód:
6.900-519.0
EAN:
4002667011326
Robustní pochromované kovové koleno (Ø 35) lze použít jako náhradu za plastové koleno (s připojovací sponou 5.407-112.0; C 35-Ø 35, plast, el.). Číst více
933,00 CZK
771,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Příslušenství pro
Robustní chromovaný kovový oblouk, vyvinutý pro sací hadice s kuželovou přípojkou DN 35, má na konci příslušenství také kuželovou přípojku pro připojení k sací trubce nebo sací trysce. S příslušným adaptérem (kuželová spona DN 35 na DN 35) lze kovový oblouk použít také se sacími hadicemi s nástavcem na sací hadici.
| Množství | 1 Kus(y) |
| Standardní průměr | ID 35 |
| Materiál | Ocel, poniklovaná a chromovaná |
| Připojení na konci příslušenství | Kužel |
| Připojení k sací hadici* | Kužel |
| Barva | Silver |
| Hmotnost | 0.2 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.2 kg |
| Délka | 352 mm |
| Šířka | 78 mm |
| Výška | 34 mm |