-
Domů
-
Příslušenství
- Kovová štěrbinová tryska, DN 35, délka 500 mm
Kovová štěrbinová tryska, DN 35, délka 500 mm
Příslušenství
Kód:
6.900-922.0
EAN:
4002667273724
Kovová štěrbinová hubice (DN 35) umožňuje vysávání ve štěrbinách a rozích. Délka: 500 mm. Číst více
2 390,00 CZK
1 975,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Kovová štěrbinová hubice (DN 35) umožňuje vysávání ve štěrbinách a rozích. Délka: 500 mm.
| Standardní průměr | 35 mm |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Délka | 500 mm |
| Barva | Silver |
| Hmotnost | 0.4 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.4 kg |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 47 mm |
| Výška | 37 mm |