-
Domů
-
Příslušenství
- Koleno z nerezové oceli DN 40
Koleno z nerezové oceli DN 40
Příslušenství
Kód:
6.902-079.0
EAN:
4002667274806
Robustní oblouk z nerezové oceli DN 40 pro mokré a suché vysavače Kärcher. Oblouk má kuželovou přípojku na konci hadice i na konci příslušenství. Číst více
1 665,00 CZK
1 376,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Příslušenství pro
Vysoce kvalitní a odolné ohyby z nerezové oceli, speciálně vyvinuté pro mokré a suché vysavače, jsou mimořádně robustní. Koleno z nerezové oceli DN 40 je vhodné pro sací hadice s kuželovou přípojkou; s příslušným adaptérem (kuželový adaptér DN 40 na DN 40) je však lze použít i pro připojovací sací hadice. Má také kuželovou přípojku na konci příslušenství pro sací trubky a sací trysky.
| Množství | 1 Kus(y) |
| Standardní průměr | ID 40 |
| Materiál | nerezová ocel |
| Připojení na konci příslušenství | Kužel |
| Připojení k sací hadici* | Kužel |
| Barva | Silver |
| Hmotnost | 0.3 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.3 kg |
| Délka | 360 mm |
| Šířka | 79 mm |
| Výška | 41 mm |