-
Domů
-
Příslušenství
- Koleno z nerezové oceli DN 35
Koleno z nerezové oceli DN 35
Příslušenství
Kód:
6.903-141.0
EAN:
4002667275834
Robustní oblouk z nerezové oceli DN 35 pro mokré a suché vysavače Kärcher. Oblouk má kuželovou přípojku na konci hadice i na konci příslušenství. Číst více
1 129,00 CZK
933,00 CZK
bez DPH
Příslušenství
Příslušenství pro
Vysoce kvalitní a odolné ohyby z nerezové oceli, speciálně vyvinuté pro mokré a suché vysavače, jsou mimořádně robustní. Nerezový ohyb DN 35 je vhodný pro sací hadice s kuželovou přípojkou; pomocí příslušného adaptéru (adaptér DN 35 na kuželovou přípojku DN 35) jej však lze použít i s klipovými sacími hadicemi. Má také kuželovou přípojku na konci příslušenství pro sací hadice a sací trysky.
| Množství | 1 Kus(y) |
| Standardní průměr | ID 35 |
| Materiál | nerezová ocel |
| Připojení na konci příslušenství | Kužel |
| Připojení k sací hadici* | Kužel |
| Barva | Silver |
| Hmotnost | 0.2 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.2 kg |
| Délka | 362 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 34 mm |