-
Domů
-
Příslušenství
- Kartáč na trubky
Kartáč na trubky
Příslušenství
Kód:
6.903-035.0
EAN:
4002667275063
Plast, průměr trubky 100 mm Číst více
2 488,00 CZK
2 056,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Sací houba na trubky, Ø 35, plastová, zahnutá se štětinami. Pouze pro vysavače NT.
| Standardní průměr | 35 mm |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0.1 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.1 kg |
| Délka | 240 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 45 mm |