-
Domů
- Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač na kapaliny IVR-L 65/20-2 Tc
Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač na kapaliny IVR-L 65/20-2 Tc
Odsavač kapalin a třísek IVR-L 65/20-2 Tc s robustní konstrukcí pro střídavý provoz. Vhodný pro odsávání středního množství olejů a kovových třísek apod. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Mobilní odsávač kapalin a třísek IVR-L 65/20-2 Tc se vyznačuje omyvatelným sáčkovým filtrem s dlouhou životností a výkonnou dvojitou turbínou o výkonu 2 kW. V kombinaci zaručují stálý provoz a vysoký sací výkon bez poklesu výkonu filtru. Díky tomu jsou ideální pro odsávání středních množství různých odsávaných médií, jako jsou kovové třísky, oleje nebo chladicí emulze. Integrovaný sítový koš zajišťuje účinné oddělení pevných a kapalných složek. Kapalné látky lze likvidovat odděleně jednoduchým uvolněním vypouštěcí hadice na 65litrové sběrné nádobě, zatímco jinak se k úspornému vyprazdňování používá systém vyprazdňování sklápěcího podvozku pomocí valivého mechanismu. Odsavač, který pracuje na střídavý proud a je velmi robustní a nevyžaduje náročnou údržbu, splňuje nejdůležitější kritéria pro náročné průmyslové aplikace. Odhlučněná pohonná jednotka a tlumič výfuku zajišťují nízkou hlučnost při provozu.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 100 / 360 l/s / m³/h |
| Vysávání | 220 / 22 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 65 l |
| Power | 2 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.25 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 42.6 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 42.6 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 42.6 kg |
| Délka | 730 mm |
| Šířka | 570 mm |
| Výška | 1330 mm |