-
Domů
- Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVR-L 200/24-2 Tc Dp
Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVR-L 200/24-2 Tc Dp
IVR-L 200/24-2 Tc Dp Střídavý odsávač kapalin a třísek pro odsávání velkého množství olejů a třísek. Robustní konstrukce, nenáročná údržba. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Díky výkonné konstrukci se dvěma turbínami o výkonu 2,4 kW je střídavý odsavač kapalin a třísek IVR-L 200/24-2 Tc Dp vhodný pro odsávání velkého množství olejů i pro chlazení emulzí a třísek. Kapesní filtr s dlouhou životností a svařovanými švy je omyvatelný a zajišťuje konstantně vysoký sací výkon mobilního odsavače, zatímco sítový koš účinně odděluje nasávané kapalné a pevné látky. Systém vyprazdňování sklápěcího podvozku umožňuje bezpečné vyprazdňování se sklápěním pomocí valivého mechanismu. Možné je také použití vysokozdvižného vozíku. Kapaliny ze sběrné nádoby o objemu 200 litrů se jednoduše vypustí uvolněním vypouštěcí hadice s ukazatelem stavu naplnění. Integrované, plynule nastavitelné sudové čerpadlo umožňuje výrazné zrychlení vyprazdňování kapaliny až do výškového rozdílu 6 metrů. Nízkou hladinu hluku zaručuje zvuková izolace pohonné jednotky a účinný tlumič výfuku.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 230 / 23 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 200 l |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Třída prachu hlavního filtru | L |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 0.45 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 131 kg |
| Hmotnost (s příslušenstvím) | 131 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 131 kg |
| Délka | 1485 mm |
| Šířka | 760 mm |
| Výška | 1550 mm |