-
Domů
- Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVR 50/24-2 Sc
Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVR 50/24-2 Sc
Pro bezpečné vysávání pevných látek, jako je hořlavý a nebezpečný prach a třísky: mobilní, robustní vysavač IVR 50/24-2 Sc pro provoz v nevýbušných prostorách. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Pro použití v nevýbušných prostorách: Hlavním účelem průmyslového vysavače IVR 50/24-2 Sc se jmenovitým výkonem 2,4 kW je bezpečné vysávání hořlavého a nebezpečného prachu (OEL ≥ 0,1 mg/m³) a jemných pilin. Obratný průmyslový vysavač poháněný střídavým proudem s účinným prachovým filtrem třídy M je vybaven omyvatelným, odolným sáčkovým filtrem se svařovanými švy a účinným ručním čištěním filtru. Díky tomu je sací výkon na dvou obtokových turbínách vždy trvale vysoký. Se zásobníkem o objemu 50 litrů je stroj ideální pro vysávání menších množství. Polyethylenový vak s integrovaným uzavíracím mechanismem a hadicí pro vyrovnávání tlaku zajišťuje bezprašné vyprazdňování a bezpečnou likvidaci odsátého odpadu, zatímco vypínací vozík eliminuje nutnost demontáže hnací hlavy. Se strojem se snadno manipuluje díky praktickému podvozku.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 230 / 23 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 50 l |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 68 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.75 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 90 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 90 kg |
| Délka | 855 mm |
| Šířka | 760 mm |
| Výška | 1290 mm |