-
Domů
- Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVR 40/24-2 Sc
Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVR 40/24-2 Sc
Mobilní průmyslový vysavač IVR 40/24-2 Sc pro vysávání nebezpečného a hořlavého prachu v nevýbušných oblastech. Robustní stroj na střídavý proud. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
IVR 40/24-2 Sc je obratný průmyslový vysavač pro bezpečné vysávání malých množství hořlavého a nebezpečného prachu (OEL > 0,1 mg/m³) a jemných třísek pro použití v nevýbušných prostorách. Výkonná konstrukce se dvěma turbínami o jmenovitém výkonu 2,4 kW zaručuje vysoký sací výkon. Robustní konstrukce je ideální i pro speciální požadavky průmyslových aplikací. Omyvatelný, odolný kapesní filtr s prachovou třídou M a ruční oklepávací mechanismus pro čištění filtru zajišťují trvale vysoký sací výkon. Ergonomický vozík s váhou umožňuje pohodlné vyprazdňování 40l nádoby bez nutnosti demontáže hnací hlavy. Polyethylenový vak s integrovaným uzavíracím mechanismem a hadicí pro vyrovnání tlaku zajišťuje bezprašné vyprazdňování a bezpečnou likvidaci odsátého odpadu. Užitečné funkce vysavače doplňuje tichý provoz a kompaktní konstrukce, která je mimořádně nenáročná na údržbu.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 148 / 532 l/s / m³/h |
| Vysávání | 230 / 23 mbar / kPa |
| Objem kontejneru | 40 l |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 50 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 68 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 1.75 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 76 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 75.5 kg |
| Délka | 855 mm |
| Šířka | 715 mm |
| Výška | 1135 mm |