-
Domů
- Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVM 60/24-2 M ACD WS
Kärcher Průmyslový vysavač Průmyslový vysavač IVM 60/24-2 M ACD WS
Spolehlivý (úklidový) partner: IVM 60/24-2 M ACD WS je dvoumotorový průmyslový vysavač, který účinně vysává různé druhy jemného prachu. Číst více
Příslušenství
Náhradní díly
Kompaktní, spolehlivý, jednoduchý: dvoumotorový průmyslový vysavač střední třídy IVM 60/24-2 M ACD WS je ideálním řešením pro vysávání jemného prachu, který je třeba inertovat, jako je hliníkový, titanový nebo hořčíkový prach. Kompaktní a spolehlivý stroj se dvěma vysoce výkonnými turbínami je vybaven velkým hvězdicovým filtrem prachové třídy M, který se rychle a snadno čistí ručním čištěním filtru. Součástí sběrné nádoby je také sítkový koš. Všechny nasáté částice jsou protlačeny inertní kapalinou, takže jsou zcela mokré. Hladinu naplnění inertní kapaliny lze kdykoli sledovat přes průzor. Vypnutí sacího výkonu pro příliš nízkou hladinu kapaliny zabraňuje chybám obsluhy. Kapalina se vypouští přes ventil.
| Typ proudu | 1 / 220 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Proudění vzduchu | 532 m³/h |
| Vysávání | 254 mbar |
| Objem kontejneru | 60 l |
| Materiál nádoby | nerezová ocel |
| Power | 2.4 kW |
| Typ vysávání | Elektricky |
| Spojovací průměr | ID 70 |
| Průměr příslušenství | ID 50 / ID 40 |
| Hladina akustického tlaku | 79 dB(A) |
| Třída prachu hlavního filtru | M |
| Filtrační plocha pro hlavní filtr | 2.2 m² |
| Hmotnost bez příslušenství | 108 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 111.5 kg |
| Délka | 1020 mm |
| Šířka | 680 mm |
| Výška | 1490 mm |