-
Domů
-
Příslušenství
- Huubica s lopatkou 640 mm, NT 75/2 Tact Me Tc
Huubica s lopatkou 640 mm, NT 75/2 Tact Me Tc
Příslušenství
Kód:
2.130-002.0
EAN:
4054278595832
Vhodné pro mokré a suché vysávání NT 75/2 Tact Me Tc Adv: výškově nastavitelná kovová posuvná hubice se štětinami. Číst více
21 345,00 CZK
17 640,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Ideální pro vysávání velmi velkého množství nečistot a tekutin v krátkém čase a na velkých plochách: 640 milimetrů široká extra široká stěrka pro vysavač na mokré a suché vysávání NT 75/2 Tact² Me Tc Adv od společnosti Kärcher. Pyšní se také samostatným podvozkem a je výškově nastavitelná - pro vynikající výsledky čištění i v obtížných podmínkách. Součástí balení jsou vhodné kartáčové tyče a stěrky.
| Standardní průměr | 40 mm |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Šířka | 640 mm |
| Barva | Silver |
| Hmotnost | 6.1 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 7 kg |
| Délka | 675 mm |
| Šířka | 270 mm |
| Výška | 212 mm |