-
Domů
-
Příslušenství
- Cívky s kroucenou strunou pro LTR 36 (2 mm), 3 ks
Cívky s kroucenou strunou pro LTR 36 (2 mm), 3 ks
PříslušenstvíCívka se třemi kroucenými strunami zajišťuje čisté výsledky v těžko přístupných místech. Vhodná pro všechny strunové sekačky Kärcher LTR 3-18 Dual a LTR 36-33 Battery. Číst více
Příslušenství pro
Nepřístupná zákoutí najdete v každé zahradě, všude tam, kam se nedostane sekačka, kde překáží zeď domu nebo keř. Pro práci v takových zákoutích je zapotřebí malé, flexibilní a rozhodně výkonné zařízení: strunová sekačka od společnosti Kärcher. Ta obsahuje kroucenou strunu, která je automaticky podávána z cívky. Díky tomu je při každém sekání dosaženo ideální délky struny, což zajišťuje čisté výsledky sečení. Po vyčerpání struny ji lze v několika krocích vyměnit za novou cívku. A tak to jde dál až do posledního stébla trávy. 2mm cívka je vhodná pro akumulátorové vyžínače Kärcher LTR 3-18 Dual a LTR 36-33.
| Tloušťka řetězce | 2 mm |
| Délka struny v jedné cívce | 3.4 m |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.1 kg |
| Délka | 55 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 24 mm |