-
Domů
-
Příslušenství
- Cívky s kroucenou strunou pro LTR 36 (2 mm)
Cívky s kroucenou strunou pro LTR 36 (2 mm)
PříslušenstvíDíky zkrouceným provázkům a autu. strunového přívodu s krytem je strunová sekačka LTR 3-18 Dual a LTR 36-33 Battery ideálním pracovním zařízením pro těžko přístupná místa na zahradě. Číst více
Příslušenství pro
Pro sekání vám překáží keře nebo stěna domu, potřebujete šikovné a výkonné zařízení: strunovou sekačku Kärcher. Používá se k sekání nepřístupných míst v blízkosti země na zahradě. Naviják s praktickým krytem, který se hodí pro strunové sekačky Kärcher LTR 3-18 Dual a LTR 36-33 Battery Power, zajišťuje spolehlivě čisté výsledky sečení. Kroucená struna seká přesně a vytrvale, protože je průběžně nastavována a automaticky podávána, což zaručuje trvale čistý výsledek sečení i při dlouhodobé práci. Další výhodou je tichý provoz a snadná výměna cívky bez použití nářadí v několika krocích.
| Tloušťka řetězce | 2 mm |
| Délka struny v jedné cívce | 3.4 m |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0.1 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.1 kg |
| Délka | 75 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 34 mm |