-
Domů
-
Příslušenství
- Boční smeták
Boční smeták
Příslušenství
Kód:
8.634-216.0
EAN:
4039784654181
Boční smeták CV 60/2 RS Bp, černý. Číst více
5 204,00 CZK
4 301,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Boční smeták CV 60/2 RS Bp, černý.
| Délka kartáče | 240 mm |
| Stupeň tvrdosti | Středně tvrdý |
| Množství | 1 Kus(y) |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0.2 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.4 kg |
| Délka | 240 mm |
| Šířka | 240 mm |
| Výška | 80 mm |