-
Domů
-
Příslušenství
- 18 V duální rychlonabíječka
18 V duální rychlonabíječka
Příslušenství
Kód:
2.445-028.0
EAN:
4066529041609
Rychlonabíječka se dvěma sloty nabije vyměnitelný akumulátor Kärcher 18 V/2,5 Ah na 80 % za pouhých 44 minut a lze ji použít pro všechny akumulátory na platformě 18 V Kärcher. Číst více
1 692,00 CZK
1 398,00 CZK
bez DPH
Příslušenství pro
Dvojitá rychlonabíječka může díky 2 slotům nabíjet 2 baterie současně. Lze ji snadno připevnit na zeď pomocí vestavěného nástěnného držáku. Rychlonabíječka nabije akumulátory Kärcher Battery Power 18 V/2,5 Ah na 80 % za pouhých 44 minut. Lze ji použít i k dobíjení všech ostatních 18 V vyměnitelných baterií na platformě 18 V baterií Kärcher.
| Bateriová platforma | 18 V bateriový systém |
| Doba nabíjení baterie s rychlonabíječkou | 18 V / 2,5 Ah Battery / 44 / 83 min |
| Doba nabíjení baterie pomocí nabíječky | 18 V / 5,0 Ah Battery / 94 / 143 min |
| Napájení nabíječky baterií | 100 – 240 / 50 – 60 V / Hz |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0.7 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 0.8 kg |
| Délka | 201 mm |
| Šířka | 144 mm |
| Výška | 70 mm |